zavolejte nám0086-18052480219

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Návštěva společnosti>Obrázek

Vazníky z hliníkové slitiny

Hliníkový vazník, rovinná nebo prostorová konstrukce skládající se z přímých tyčí, obvykle s trojúhelníkovými prvky. Při zatížení nesou vazníky především axiální tah nebo namáhání, čímž lze plně využít pevnost materiálu, rozpětí je větší než prostý nosník pro úsporu materiálu, snížení hmotnosti a zvýšení tuhosti nosné konstrukce rozumu je vhodné pro velké rozpětí a vysoké konstrukce, jako je střecha, most, věž přenosového vedení, satelitní věže, brána, rám jeřábu atd. Běžně se používají ocelové vazníky, železobetonové vazníky, vazníky z předpjatého betonu, dřevěné vazníky, ocelové a dřevěné vazníky, ocelové a betonové vazníky.

Obrázky 1
Obrázky 2
Obrázky 3
Obrázky 4

Jak postavit krásnou hliníkovou scénu?

K vzhledově komfortnímu hliníkovému pódiu neodmyslitelně patří vhodný krov, který by měl zohledňovat nejen několik prvků hliníkového krovu, ale také mnoho ovlivňujících faktorů. Z hlediska kvality jsou nejdůležitější trojúhelníkové vazníky z vhodného střešního vazníku, polygony s ekonomickými materiály, běžně se používají v mostních žebříkových vaznících a dutých vaznících s vysokou konstrukční účinností; Zřízení našeho hliníkového pódia optimalizuje výběr pevných vazníků a zajišťuje bezpečnost pódia prostřednictvím takového srovnání.

Obrázky 5
Obrázky 6
Obrázky 7
Obrázky 8

Venkovní svatební stan

Velký svatební stan je šitý na míru zákazníkům. Celá konstrukce je postavena s podporou z hliníkové slitiny, aby se vyřešil problém rzi způsobené velkou vodou a plynem v místním prostředí. Proces vypalování barvy má velmi dobrou odolnost proti korozi a trvanlivost a nemůže vyblednout déle než 20 let. Z hlediska designu vzhledu se volí diverzifikované konstrukční řešení. Za předpokladu neovlivnění původní vegetace je použita konstrukce polygonálního stanu ve tvaru A, aby velký svatební stan vypadal designovaněji a okolní vegetace dodává stanu zelenou krásu.

Obrázky 9
Obrázky 10
Obrázky 11
Obrázky 12