zavolejte nám0086-18052480219

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Novinky

Svatební stan – pochozí budova

Čas: 2022-09-01 Hity: 68

With modular structure design and flexible construction process, the Wedding Tent provides a comfortable indoor place for various outdoor activities, which is known as "walkable building".

Obrázky 3

At the same time, the interior of the large Wedding Tent adopts the integrated design of architecture, structure and equipment, and one-stop professional service. During the design process, the installation accessories that may be exposed are cleverly hidden in the structure to make the overall details as perfect and tidy as possible, so as to create a comfortable and worry-free mobile building for customers.
Velký svatební stan je šitý na míru zákazníkům. Celá konstrukce je postavena s podporou z hliníkové slitiny, aby se vyřešil problém rzi způsobené velkou vodou a plynem v místním prostředí. Proces vypalování barvy má velmi dobrou odolnost proti korozi a trvanlivost a nemůže vyblednout déle než 20 let. Z hlediska designu vzhledu se volí diverzifikované konstrukční řešení. Za předpokladu neovlivnění původní vegetace je použita konstrukce polygonálního stanu ve tvaru A, aby velký svatební stan vypadal designovaněji a okolní vegetace dodává stanu zelenou krásu.

Obrázky 4