zavolejte nám0086-18052480219

Pošlete nám e-mail[chráněno e-mailem]

Domů>O nás>Profil společnosti

Historie společnosti:
Historie společnosti:

Společnost Suzhou Guyun Aluminium Truss Company (známá jako Guyun Aluminium) byla založena v roce 2007 jako společnost na výrobu hliníkových nosníků s vysokým standardem. Společnost se rozrostla z 5 původních zaměstnanců na více než 100. V roce 2017 vstoupil Guyun Aluminium na zámořský trh a od té doby pracujeme na budování dobrých vztahů se všemi našimi zákazníky. V průběhu let se Guyun etabloval jako špičková velkoobchodní společnost na hliníkové nosníky v Číně i na celém světě a naše produkty lze nalézt v 87 zemích.

Výrobce, výzkum a vývoj:
Výrobce, výzkum a vývoj:

Mnoho aplikací sortimentu zahrnuje kostelní soupravy, cílové linky, výstavní stánky, výstavní stánky, hliníková pódia, výstavní stánky, výstavní stánky, příhradové střechy, výstavní stánky, DJ show, DJ výztužné stánky, přenosné displeje a mnoho ostatní. Naše produkty zahrnují jevištní vazníky, lešení, výtahy, bary, stoličky, zábradlí, pohyblivý rám atd. Společnost má silnou technickou sílu, silnou kapacitu pro vývoj produktů, existuje více než 5 milionů sad forem. Máme zkušené inženýry a R&D tým v naší společnosti, mohou navrhnout širokou škálu modelů, aby vyhovovaly potřebám klientů. Společnost má moderní vybavení, vynikající výrobní proces a mezinárodní certifikaci kvality.

PROČ Guyun Aluminium:
PROČ Guyun Aluminium:

Guyun je jedním z předních dodavatelů hliníkových příhradových systémů na mezinárodním trhu. Efektivní a moderní výrobní technologie. Skvělý rychlý kónický spojovací systém. SGS, CE a další certifikáty.